השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

השכרת תאורת פרוז'קטורים / גרילנדות

פתרון תאורה לאירועים.

תאורת פרוז'קטורים: 50W (ליח') פיזור פנסים על סטנדים נותן לנו מענה לפיזור תאורה ושליטה על כמות אור למקום הרצוי.

תאורת גרילנדות: שרשרת מנורות 10/15/25 מטר (אין הגבלת אורך) 40W עד 60W  (נורת ליבון שקוף)

כשאנו רוצים להאיר שטח גדול ולקבל אוירה של הפנינג גרילנדה! זה הפתרון המושלם !

תאורת תומס לד- צבעוני או לבן

לכל אירוע הצבע שלו, לכל אירוע תאורה משלו. אך כאשר מדובר באירוע רב משתתפים או אפילו כזה שבו לא רבים הם המוזמנים אך רוצים תאורה מרשימה הפתרון פשוט. הפתרון יהיה הזמנת גרילנדות לאירוע. מדובר בשרשראות ארוכות של מנורות, בכל צבע שרוצים. לאילו אירועים תאורה מסוג זה תוכל להתאים? לאירועי חברה ולימי הולדת, לכנסים ולחגיגות, לאירועים משפחתיים. גם אירוע קטן ייראה נהדר אחר שתולים כמה גרילנדות לחצר.

כאשר אתם מחפשים גרילנדות לאירוע – פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים ימלאו לכם באור את הסביבה הרצויה. אם אתם צריכים תאורה מושלמת לסביבה חיצונית או שאולי דרושות לכם גרילנדות לבתים כדי ליצור רושם נהדר, אין לכם מה לחפש במקום אחר.

מוסיפים אור וצבע

כדאי לתכנן היטב היכן בדיוק רוצים למקם את התאורה. כאשר תולים גרילנדות לאירוע בגובה הנכון ובמקום הנכון, מוסיפים בכך המון אור והמון צבע לאירוע. אפשר לשכור גרילנדות לחצרות ולמקם אותן כך שהתאורה נשפכת החל מהכניסה, דרך קבלת הפנים ועד לאזור המרכזי שבו מתקיימת המסיבה או ההופעה. אפשר לבחור נקודה מרכזית שממנה מותחים הרבה מאוד גרילנדות לאירוע בצורה של כוכב או כמפלים של אור. קשה לתאר עד כמה שהתאורה הצבעונית הזאת עושה שמח בלב. בכל אירוע או טקס, לתפאורה מושלמת ורקע מרהיב – גרילנדות לחצר או לבית פשוט עושות את העבודה.

פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים – אתכם בכל מקום

פרו סאונד הגברה ותאורה לאירועים מספקים הרבה יותר מאשר רק גרילנדות לאירוע. ניתן לקבל ייעוץ מקצועי בכל מה שקשור בתאורה. ניתן להזמין מגוון רחב של אמצעי תאורה, לרבות פרוז'קטורים ותאורות לד, תאורה למסיבות ריקודים ולערבי קריוקי, תאורה למסיבות גיוס או שחרור, למסיבות רווקים ולכל מפגש חברתי או יום הולדת.

לרשות קהל הלקוחות, ניתן לבחור לצד גרילנדות לבתים באורכים משתנים גם פתרונות הגברה ותוספות כדוגמת מכונות עשן ותקליטנים מנוסים שיקפיצו לכם את האירוע. לכל מקום שאתם צריכים, בכל מקום שאתם רוצים, הזמינו גרילנדות לחצרות, תאורה לאירועי חוץ או לאולמות ותקבלו הפקת תאורה וצליל באיכות שעוד לא הכרתם.

 

PRO SOUND – שירותי הגברה ותאורה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם, או המשיכו לגלול מטה למידע נוסף

השכרת ציוד נוספים

חברה לקידום אתרים המובילה בישראל חברה לקידום אתרים המובילה בישראל