השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

השכרת תאורה למסיבות

השכרת תאורה והגברה באיכות גבוהה זה הבסיס לכל אירוע, הופעה או מסיבה. ההגברה והתאורה באירוע הן ההבדל בין אירוע מוצלח לאחד שמהר מאוד יכול להפוך לכישלון. בין אם זה זמר או להקה שזה כמובן קריטי להם, הרצאה שצריכה להישמע בבירור בכל האולם, מצגת בבר או בת המצווה שמסכמת את שנות הילדים וכדומה. בדיוק כפי שעל איכות האוכל יקום או ייפול דבר כך גם לגבי שני החושים המרכזיים האחרים – השמיעה והראיה. על כן, למצוא את החברה שתדע לספק לכם את הציוד הטוב ביותר ובמידת הצורך גם לדעת לתפעל אותו בצורה מקצועית זה משהו שאין להקל בו ראש ויש לעשות קצת שיעורי בית לפני שמקבלים את ההחלטה.

איך לבחור חברה של השכרת תאורה והגברה

עם כניסת האינטרנט לחיינו נפתח הצוהר לכל העסקים בכל הגדלים לפרסם ולשווק את עצמם בפלטפורמות כגון גוגל וכמובן הרשתות החברתיות, אפשרות לחשיפה שהייתה שמורה עד אז רק לעסקים וחברות עם גב כלכלי איתן שפרסמו בשלוש הפלטפורמות העיקריות דאז – הטלוויזיה, הרדיו והעיתון. יחד עם זאת, האפשרות לחשיפה הביאה עמה גם פריצות שפגעה בכל תחומי התעשייה שנגרמת בעקבות כך שרבים השקיעו כספים רבים על מנת לעצב אתר ולקדמו והציעו את מרכולתם גם אם המוצר או השירות אותם הם הציעו היו באיכות נמוכה וחובבנית וגרמה לפגיעה באנשי מקצוע, בעלי עסקים וחברות רציניות לא מעט נזק. אנחנו עדים לכך בכל שבוע מחדש בתכנית יצאת צדיק כאשר אנחנו צופים באנשים שמתיימרים לתת שירות מקצועי במחיר הוגן ולשדר אמינות בעוד שבפועל הם לא מספקים את אף אחד מהדברים במקרה הטוב ומרמים את האנשים התמימים ופשוט גונבים מהם כסף כאשר הם "ממציאים" תקלות שלא היו ולא נבראו.

השכרת תאורה – לאירוע מושלם

הפתרון הוא אותו האינטרנט שהביא למצב מלכתחילה. בניגוד לרשת בתחילת דרכה שכל מה שיכולנו לקבל זאת רק האינפורמציה אותה מי שבנה את האתר רצה שנקבל כיום ניתן להתייעץ, לקרוא ביקורות ולבקש המלצות ברשתות החברתיות ולהשוות מחירים. לנו בחברת 'פרו סאונד' כבר למעלה מעשור של ניסיון באספקת שירותי השכרת תאורה והגברה ובזכות המקצועיות, איכות הצוות המדהים והציוד הטוב ביותר אנחנו ממשיכים גם היום להוביל בתחום. קראו עלינו קצת, תשאלו אנשים בפייס וקבלו החלטה מושכלת – ליצור איתנו קשר לאירוע הבא שלכם.

מן הסתם כולנו יודעים שההגברה כמו גם תאורה למסיבות הן קריטיות להצלחת כל מסיבה ואינן יכולות לבוא אחת על גבי השנייה אלא ביחד, בהרמוניה של צלילים ומראות. בתקופה האחרונה ישנם יותר ויותר אנשים שמעדיפים לחגוג בטבע הפתוח ולא בין ארבע קירות ולא, אנחנו לא מדברים רק על מסיבות הטראנס אלא גם על בת ובר מצוות, חתונות ואפילו ימי הולדת תחת השמיים הפתוחים. במקרים אלו אנו נרצה לפנות לחברה אשר משכירה ציוד תאורה והגברה שתדע כמובן גם לתת מענה בתפעול שלו בזמן אמת על ידי צוות מיומן שיוכל לגרום לקהל ליהנות ובמקביל לדעת לטפל במהרה בבעיות אשר יכולות לצוץ.

טיפים של הגברה עם תאורה למסיבות

ישנם כמה דברים שאם נדע זה יוכל להקל עלינו כאשר נרצה לשכור שירותי הגברה או תאורה למסיבות בחיק הטבע במידה ונרצה לקיים אחת שכזאת:

  • בוקר, צהריים, ערב? למתי מתוכנן האירוע? במידה והתכנון הוא לשעות הבוקר ועד לשקיעה אנו לא נזדקק לשירותי תאורה למסיבות אלא רק להגברה שכן אור היום יספיק לנו בוודאי. אולם, במידה והאירוע יתוכנן לשעות אחר הצהריים ויימשך אל תוך החשיכה אז כמובן שתצטרכו להצטייד גם וגם, לא רק במסיבה עצמה אלא גם בדרכי הגישה אליה. זהו דבר חשוב שיש לקחת בחשבון כי אנו חלילה לא רוצים שיקרה משהו לחוגגים בדרכם.
  • בחוף הים הפתוח או בחורשת עצים? למיקום בו תבחרו לערוך את המסיבה חשיבות רבה לבחירת סוג הציוד. באוויר הפתוח אנו נשתמש ברמקולים ותאורה אחרים מאשר במקום בו הצליל יחזור אלינו כמו מעצים, שטח תחום או צלע הר.
  • מי אישר לכם? שני הסעיפים הקודמים כלל לא יהיו רלוונטיים במידה ולא יהיו לכם האישורים וההיתרים המתאימים מהרשות המקומית בה תרצו לערוך את המסיבה או האירוע. על מנת לדעת באילו אישורים מדובר תוכלו לקבל את הרשימה המפורטת בתחנת המשטרה הקרובה אל ביתכם.

תאורה למסיבות – כל יום הוא סיבה למסיבה

אם אתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית להשכרת הגברה או תאורה למסיבות הגעתם למקום הנכון. 10 שנות הניסיון שלנו בחברת 'פרו סאונד' לא הולכות ברגל ועל אחת כמה וכמה אלפי החיוכים והאנרגיות של החוגגים שבוחרים בנו מידי ערב לדאוג שהמסיבה שלהם תהיה אחת כזאת שתיזכר עוד זמן רב לאחר שתיגמר. פנו אלינו וגם לכם נגרום לחייך באירוע הבא שלכם.

הגברה וכמו כן תאורה להופעות הן שני הגורמים החשובים ביותר להצלחת ההופעה והן הולכות ידי ביד בהרמוניה שיוצרת את ההנאה מההופעה והצלחתה. להבדיל מתאורה והגברה לאירועים שאם תהיה תקלה קטנה זה יורגש מעט פחות וזה לא מה שהאורחים ייקחו עמם מהאירוע (שזה גם משהו שאין להקל בו ראש), הגברה להופעות היא קריטית מפני שעליה תקום או תיפול ההופעה כולה. בנוסף, איכות הציוד הוא קריטי ביותר מפני שמן הסתם גם אם הזמר או הלהקה שרים מעולה והציוד אינו איכותי אז זה לא משנה אם הם ישירו כמו פברוטי. וכאשר מדובר באמנים שהצלחת ההופעה היא בסופו של יום פרנסתם חשוב ביותר לבחור את החברה הטובה ביותר ממנה נרצה לשכור את הציוד ואת הצוות אשר יתפעל אותו.

תאורה להופעות – חשוב שתדעו!

"לא כל הנוצץ זהב" זה בהחלט משפט מתאים כאשר אנו רוצים לשכור שירותים של הגברה או תאורה להופעות. ישנן חברות רבות אשר מציגות את עצמן מינימום ככאלו שבכל רגע יכולות להרים הפקה בפארק הירקון אך בפועל יתקשו להרים הפקה של בר או בת מצווה. אם אתם קוראים שורות אלו כנראה שזה מפני שאתם אמנים המופיעים על במה ואתם נחשפים ליותר הופעות מאשר האדם מן הישוב. אז כמובן, אם הייתם בהופעה של קולגה ואהבתם את איכות הסאונד והתאורה בקשו ממנו את פרטי החברה איתה הוא עובד. כמו כן, כמעט כל חברת השכרת ציוד לאירועים והופעות שמכבדת את עצמה תשמח לתת לכם ייעוץ ללא עלות, להבין את הצורך של ההופעה שלכם ולהתאים לכם את הציוד הדרוש בלבד ולא תנסה "לעשות עליכם קופה" אי לכך, התקשורת הראשונית עם איש הקשר של החברה היא משמעותית ביותר. נסו לראות אם יש לכם את ה – "קליק" הזה איתו ואם הוא רואה עין בעין אתכם את החזון שלכם להופעה המושלמת.

תאורה להופעות – הגעתם למקום הנכון

חברת 'פרו סאונד' גם שירותי הגברה וגם תאורה להופעות כבר למעלה מעשור. הצוות הוותיק והמנוסה שלנו יידע להתאים לכם את הציוד המתאים ביותר לכל הופעה בכל גודל ובכל מקום וכמובן לתפעל אותו ביום האירוע עצמו. פנו אלינו בכל עת ונשמח לייעץ לכם ללא עלות כמובן איך להפוך את ההופעה הבאה שלכם לאחת כזאת שהקהל לא ירצה לשכוח.

השכרת תאורה לאירועים כמו גם ההגברה שהיא לא פחות חשובה להשלמת מכלול הדברים אותו דורש האירוע יכולות להיות קו הזכות או כף החובה שלו. אחת לא יכולה להתקיים ללא השנייה אל אם מדובר באירוע הדורש רק הגברה כמו הרצאה לעובדים של חברה, טקס כזה או אחר בבית ספר או כל אירוע המתרחש בשעות היום. אולם, אם האירוע מתחיל בשעות אחר הצהריים ואנו יודעים שהוא יגלוש לשעות הערב והלילה התאורה תהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע והיא צריכה לעבוד בהרמוניה ביחד עם ההגברה. כך או כך, חשוב שהחברה ממנה נבחר לשכור את הציוד תהיה אמינה ותספק לנו את הציוד החדיש ביותר והתקין ביותר.

השכרת תאורה לאירועים – כך תבחרו את החברה הנכונה

אם כן, בבואנו לבחור את החברה של השכרת תאורה לאירועים איתה נרצה לעבוד עלינו לקחת כמה דברים בחשבון לפני:

  • מה מטרת האירוע? ישנם כל מיני סוגי אירועים, יום הולדת, הופעה של להקה במקום קטן ואינטימי למספר אנשים מצומצם או אחת לקהל רב? בר ובת מצווה, ברית או חתונה או כאמור ערב חברה עם מצגת לעובדים המסכמת רבעון? כל אלו יקבעו מה הציוד שתצטרכו.
  • איפה הוא יתרחש? לכל מקום אקוסטיקה שונה וכמובן שיש גם הבדלים של שמים וארץ כאשר מדובר באירוע באולם לעומת אירוע באוויר הפתוח או בחיק הטבע. בהתאם גם הציוד אותו האירוע ידרוש.
  • מה גודל האירוע? הציוד לאירוע קטן כמו ערב קריוקי הוא מן הסתם לא הציוד אותו נרצה למסיבת בר מצווה ולהיפך.

השכרת תאורה לאירועים -לכל אירוע, בכל זמן ובכל מקום

ערב של מופע יחיד? הרצאה באולם כנסים? חתונה? חברת 'פרו סאונד' ערוכה ומוכנה בכל יום מחדש לספק לכם השכרת תאורה לאירועים וכמובן גם שהגברה. אנחנו עובדים עם הציוד המתקדם והחדיש ביותר ועם הצוות המקצועי ביותר שיידע לתת לכם מענה בכל עת לכל צורך שלכם. צרו עמנו קשר ואנחנו נדאג לכל היתר.

מה שווה הסאונד, איכותי ככל שיהיה בכל אירוע או הופעה בלי תאורה מקצועית ולהפך? התאורה וההגברה הם שני הגורמים העיקריים בכל אירוע, קטן כגדול. הם מספקים את החוויה הכוללת לטוב ובמקרים של עבודה חובבנית, איכות ציוד גרוע או צוות לא מיומן אז גם למוטב. אז בכדי למנוע מכם מצב של נפילה עם חברה שתביא למצב של המוטב ותגרום לכם עוגמת נפש המומחים שלנו בחברת 'פרו סאונד' החליטו להסיר את הכפפה ולתת לכם עצה שתעזור לכם לבחור את מי שתהיה אמונה על חווית האירוע הבא שלכם.

תאורה מקצועית – לדעת במי לבחור

נתחיל עם המובן מאליו שהוא לא כל כך מובן מאליו – הרשת בכלל והרשתות החברתיות בפרט. מובן מאליו שהחיפוש שלנו אחרי מוצר או שירות מסוים בכל תחום יתחיל במחקר ברשת. בין אם זה צלם את עבודותיו נוכל לראות באתר האינטרנט שלו או קולקציית בגדים חדשה שהולכת לצאת בקרוב במקרים הללו מה שאתה רואה זה מה שתקבל. אולם, כאשר מדובר באתרים המציעים שירות מסוים כמו למשל אולמות אירועים, חברות קייטרינג או במקרה שלנו חברות להשכרת הגברה או תאורה מקצועית קשה יהיה להעביר את החוויה דרך צג המחשב. התמונות של האוכל יכולות להיות מגרות מאוד ומעוצבות מדהים, תפאורת אולם האירועים יכולה להיות מרהיבה והסאונד והתאורה נראים מעולה בסרטונים. אך מה שלא מובן מאליו זאת העובדה שלא ניתן פיזית לטעום את האוכל, תפאורת האולם יכולה להשתנות וההגברה והתאורה לא יכולות להעביר דרך סרטון את התחושה האמתית בזמן אמת. על כן, נצלו את הרשתות החברתיות בעיקר ובקשו המלצות מאנשים שעבדו ונהנו משירותיה של חברה מסוימת או לחילופין קראו ביקורות על כאלו שפחות אהבו, השוו מחירים והכי חשוב, אם תוכלו לעשות קצת עבודת רגליים וללכת פיזית לראות את האירוע, לטעות את האוכל, ולהרגיש את האווירה עם ההגברה והתאורה בזמן אמת. כי בינינו? רק כך תוכלו לדעת באמת מה טיב החברה איתה תרצו לעבוד.

ניסיון, איכות וחיוך

מעל עשור שאנחנו בחברת 'פרו סאונד' מציעים שירותים של הגברה וכמובן של תאורה מקצועית לכל סוגי האירועים, קטנים כגדולים. הקו המנחה שלנו הוא הצוות המדהים והמנוסה, איכות הציוד החדיש והמתקדם וכמובן החיוך איתו אנו מלווים את הלקוחות שלנו מהרגע הראשון ועד כיבוי האורות לאחר האירוע. פנו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים וייעוץ.

PRO SOUND – שירותי הגברה ותאורה

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם, או המשיכו לגלול מטה למידע נוסף

מאמרים נוספים

השכרת בידורית

בשנים האחרונות בידורית הופכת להיות מוצר מבוקש שמשמש בעיקר להפקת אירוע קטן יחסית, בכל מקום וללא תלות בנקודת חשמל. היתרון העיקרי שלה היא שהיא...

הגברה לאירועים קטנים

הגברה לאירועים קטנים בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט משקי בית, חברות, עסקים, יזמים ואפילו אנשי מסיבות ויח"צ אשר בוחרים להפיק אירועים קטנים....

השכרת ציוד קריוקי

לפרטים נוספים הכנסו לקטגוריית *השכרת ציוד*     בין אם מדובר באירוע חברה רב משתתפים או ערב מצומצם עם החבר'ה מהצוות בצבא, השכרת קריו...

חברה לקידום אתרים המובילה בישראל חברה לקידום אתרים המובילה בישראל